Jesteśmy ludźmi, których połączyła wspólna pasja, zbieżne cele, wizja samorozwoju, dająca początek naszemu projektowi.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, pozyskane podczas współpracy z czołowymi specjalistami ds. marketingu w kraju, daje nam możliwość i środki na wypromowanie Twojego biznesu. Dotychczasowe działania pozwoliły na wytworzenie obszernej sieci networkingowej, której częścią może zostać Twoja firma.

Poprowadzimy Państwa według dewizy, którą wyznajemy – „ Informacja i realizacja to klucz do sukcesu”.

Szymon Kukuła

Absolwent Politechniki Częstochowskiej studiów magisterskich na wydziale Zarządzania, kierunku Zarządzanie i Marketing. Od zawsze swoje doświadczenie wiąże ze sprzedażą oraz marketingiem. Po studiach, podczas pracy w jednej z większych Częstochowskich firm zetknął się z marketingiem sieciowym. Systematyczna praca i zaangażowanie pozwoliły wypracować zadowalające wyniki finansowe, na tyle aby być „samym dla siebie szefem” i cieszyć się wolnym czasem. Pasjonat aktywnego trybu życia. Zawsze związany ze sportem, ćwiczył m.in. sztuki walki, które kształtują silny charakter, bardzo potrzebny w biznesie. Obecnie łączy pasję z życiem zawodowym, prowadząc szkołę Kitesurfingu.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

iro_ireneusz

Ireneusz Damps

Przedsiębiorca z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu sklepów spożywczych, chemicznych oraz gabinetu odnowy biologicznej. Współpracował z firmą USC, gdzie zarządzał grupą ponad 7000 partnerów. Doświadczenie, jakie pozyskał, głównie przy współpracy z wydawnictwem Nordapress, pozwoliło na otwarcie spółki Iroglobal, specjalizującej się w działaniach marketingowych, organizacji targów, konferencji oraz szkoleń, w której obecnie pełni rolę prokurenta.

Ireneusz Osiński

Z wykształcenia psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, trener, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Certyfikowany coach biznesowy międzynarodowej organizacji Leadership Management International. Twórca wielu projektów w tym programów szkoleniowych, programów telewizyjnych i audycji radiowych. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Aktywny członek Związku Pracodawców Pomorza, gdzie wdraża projekt integracji środowisk biznesowych pod nazwą: „Biznes to relacje”. Zawsze uśmiechnięty, energiczny, nastawiony na działanie. Potrafi w każdej osobie znaleźć unikalną wartość, którą trzeba pokazać światu. Ambasador Etycznego Biznesu i Networkingu. Edukator z misją stworzenia świata, w którym każdy osiąga wymarzone cele i jest szczęśliwym człowiekiem.

Zapisz

Renata Bemke

Przedsiębiorca i pasjonatka fotografii, gastronomii, zdrowego stylu życia oraz egzotycznych ptaków. Dziś realizuje się w swoich pasjach takich jak: fotografia, wizaż, gastronomia, zdrowie i public relations. Jej wyczucie smaku i rynku gastronomicznego pozwoliło na rozbudowę bazy lokali dla Plebiscytu Gastronom Pomorza współpracując z firmą P.I.A Impresario.

Zapisz

Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami już teraz!

tel. +48 791 223 900

Top